CM1812C282R-10 Laird
CM1812C282R-10 Images
Please contact us for more photos of CM1812C282R-10
Part Number CM1812C282R-10
Manufacturer Laird
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Ind Common Mode Choke 2.82KOhm 100MHz 200mA T R
Category Inductor
Family Inductor Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level CM1812C282R-10
Datasheet download CM1812C282R-10.pdf
Request Quotation for CM1812C282R-10
CM1812C282R-10 Specifications
Part Number CM1812C282R-10
Lead Finish Matte Tin
Test Frequency 100 MHz
Product Dimensions 5.2 x 3.5 x 3.55 mm
Package/Case 5.2 X 3.5 X 3.55
Max Processing Temp 260
Product Depth 3.5 mm
Product Height 3.55 mm
Product Length 5.2 mm