| Part Number | DLW21SN121SQ2L |
|---|---|
| Manufacturer | Murata Manufacturing |
| Quantity in stock | 800150 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind Common Mode Choke Wirewound 120Ohm 25% 100MHz 370mA 0805 Embossed T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DLW21SN121SQ2L |
| Datasheet download |
| Part Number | DLW21SN121SQ2L |
|---|---|
| Lead Finish | Matte Tin |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Type | Common Mode Choke |
| Max Processing Temp | 245 to 260 |
| Product Dimensions | 2.2 x 1.4 x 1.4 mm |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Technology | Wirewound |
| Package/Case | 0805 |
| Tolerance | 25 % |
| Product Depth | 1.4 mm |
| Product Height | 1.4 mm |
| Product Length | 2.2 mm |
| Replacement Part Number | PART-DLW21SN121SQ2L |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Eaton | Ind High Current Power Wirewound 230nH 10% 100KHz Ferrite 55A T R Download PDF datasheet for FP1107R1-R23-R.pdf |
|
EMTEK | Ind Common Mode Filter Shielded Wirewound 100 Ohm 25% 100MHz 0805 T R Download PDF datasheet for CMF2012F-101-2P-T.pdf |
|
TDK | Ind Common Mode Choke 4.7mH -30% to 50% 10KHz Ferrite 400mA Blister T R Download PDF datasheet for B82793C475N265.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ind RF Chip Wirewound 8.7nH 2% 100MHz 25Q-Factor 540mA 0402 Paper T R Download PDF datasheet for LQW15AN8N7G00D.pdf |
|
Vishay | Ind High Current Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 9.5(Typ)A 4040 T R Download PDF datasheet for IHLP4040DZER4R7MA1.pdf |
|
Laird | Ind Chip Bead 10 Ohm 100MHz 8A 0603 T R Download PDF datasheet for HI0603V100R-10D1.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ind RF Chip Wirewound 880nH 5% 1MHz 60Q-Factor Ferrite 180mA 1206 Embossed T R Download PDF datasheet for LQH31HNR88J03L.pdf |
|
Bourns | Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 29Q-Factor Ferrite 950mA T R Download PDF datasheet for SRR7045-470M.pdf |
|
Eaton | INDUCTOR - |
|
Eaton | Ind Power Shielded 22uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A T R Download PDF datasheet for DR125-220-R.pdf |