DLW31SN222SQ2L Murata Manufacturing
DLW31SN222SQ2L Images
Please contact us for more photos of DLW31SN222SQ2L
Part Number DLW31SN222SQ2L
Manufacturer Murata Manufacturing
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Ind Common Mode Choke Wirewound 2.2KOhm 25% 100MHz 200mA 1206 Embossed T R
Category Inductor
Family Inductor Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level DLW31SN222SQ2L
Datasheet download DLW31SN222SQ2L.pdf
Request Quotation for DLW31SN222SQ2L
DLW31SN222SQ2L Specifications
Part Number DLW31SN222SQ2L
Lead Finish Matte Tin
Package/Case 1206
Test Frequency 100 MHz
Product Dimensions 3.4 x 1.8 x 2.1 mm
Technology Wirewound
Max Processing Temp 260
Operating Temperature -40 to 85 °C
Tolerance 25 %
Product Depth 1.8 mm
Product Height 2.1 mm
Product Length 3.4 mm