LQG18HN47NJ00 Murata Manufacturing
LQG18HN47NJ00 Images
Please contact us for more photos of LQG18HN47NJ00
Part Number LQG18HN47NJ00
Manufacturer Murata Manufacturing
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CHIP INDUCTOR 0603 47NH
Category Inductor
Family Inductor Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level LQG18HN47NJ00
Datasheet download LQG18HN47NJ00.pdf
Request Quotation for LQG18HN47NJ00
LQG18HN47NJ00 Specifications
Part Number LQG18HN47NJ00
Replacement Part Number PART-LQG18HN47NJ00
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for LQG18HN47NJ00
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
LQW18AN6N2C0ZD
Murata Manufacturing
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 6.2nH 0.2nH 100MHz 35Q-Factor Ferrite 750mA 0603 Paper T R