| Part Number | LQW18ANR39J00D |
|---|---|
| Manufacturer | Murata Manufacturing |
| Quantity in stock | 251030 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind RF Chip Wirewound 390nH 5% 100MHz 30Q-Factor 80mA 0603 Paper T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LQW18ANR39J00D |
| Datasheet download |
| Part Number | LQW18ANR39J00D |
|---|---|
| Lead Finish | Matte Tin |
| Package/Case | 0603 |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Product Dimensions | 1.8 x 1 x 1 mm |
| Tolerance | 5 % |
| Max Processing Temp | 260 |
| Technology | Wirewound |
| Rad Hard | No |
| Product Depth | 1 mm |
| Product Height | 1 mm |
| Product Length | 1.8 mm |
| Replacement Part Number | PART-LQW18ANR39J00D |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Bourns | Ind Power Shielded 22uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 9A T R Download PDF datasheet for SRP1265A-220M.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ind Chip Bead Molded 1K Ohm 25% 100MHz Ferrite 600mA 0805 Paper T R Download PDF datasheet for BLM21AG102SZ1D.pdf |
|
Bourns | Ind Power Wirewound 1mH 10% 1KHz 78Q-Factor Ferrite 300mA T R Download PDF datasheet for SDR1005-102KL.pdf |
|
KEMET | Ind High Current Chip Wirewound 1uH 20% 100KHz 2A 1210 T R Download PDF datasheet for L1210R1R0MDWIT.pdf |
|
Abracon | Ind Chip Unshielded Wirewound 680nH 2% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 400mA 1008 T R Download PDF datasheet for AISC-1008-R68G-T.pdf |
|
Bourns | Ind Power Bobbin Core 1uH 20% 100KHz 21Q-Factor Ferrite 10A T R Download PDF datasheet for PM5022-1R0M-RC.pdf |
|
Panasonic | Ind Choke Coil Shielded 5.6uH 20% 100KHz 1.8A Embossed Carrier T R Download PDF datasheet for ELL6SH5R6M.pdf |
|
Bourns | BNSSRF4530A-101Y Download PDF datasheet for SRF4530A-101Y.pdf |
|
API Delevan | Ind Power Unshielded Wirewound 2.2uH 10% 1KHz Ferrite 850mA 1812 T R Download PDF datasheet for P1812R-222K.pdf |
|
TDK | Ind Power Shielded 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 2424 Blister T R Download PDF datasheet for B82462G4103M.pdf |