LGG2G391MELENW Nichicon
LGG2G391MELENW Images
Please contact us for more photos of LGG2G391MELENW
Part Number LGG2G391MELENW
Manufacturer Nichicon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Alum Electrolytic 390uF 400V \u00b120% 105\u00b0C