ERA3AED681V Panasonic
ERA3AED681V Images
Please contact us for more photos of ERA3AED681V
Part Number ERA3AED681V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0603 680 Ohm 0.5% 1 10W \u00b125ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERA3AED681V
Datasheet download ERA3AED681V.pdf
Request Quotation for ERA3AED681V
ERA3AED681V Specifications
Part Number ERA3AED681V
Temperature Coefficient ±25 ppm/°C
Product Dimensions 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
Max Processing Temp 260
Tolerance 0.5 %
Mounting Surface Mount
Resistance Value 680 Ohm
Lead Finish Tin
Case Size 0603
Operating Temperature -55 to 155 °C
Product Depth 0.8 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.6 mm