ERJ1GNJ431C Panasonic
ERJ1GNJ431C Images
Please contact us for more photos of ERJ1GNJ431C
Part Number ERJ1GNJ431C
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 0201 1 20W 5% 430OHM