MCR18FZPF3481 ROHM
MCR18FZPF3481 Images
Please contact us for more photos of MCR18FZPF3481
Part Number MCR18FZPF3481
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1206 3.48KOhm 1% 1 4W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R