PHP02512E7500BST5 Vishay
PHP02512E7500BST5 Images
Please contact us for more photos of PHP02512E7500BST5
Part Number PHP02512E7500BST5
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES THNFLM 2512 750 OHM 0.1% 2.5W 25PPM C SMD