LGN2G561MELENW Nichicon
LGN2G561MELENW Images
Please contact us for more photos of LGN2G561MELENW
Part Number LGN2G561MELENW
Manufacturer Nichicon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Alum Electrolytic 560uF 400V \u00b120% 105\u00b0C