| Part Number | ELL6RH221M |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Quantity in stock | 410730 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind Choke Coil Shielded 220uH 20% 100KHz 410mA Embossed Carrier T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ELL6RH221M |
| Datasheet download |
| Part Number | ELL6RH221M |
|---|---|
| Tolerance | 20 % |
| Product Dimensions | 6.9 x 6.5 x 3.1 mm |
| Rad Hard | No |
| Max Processing Temp | 260 |
| Test Frequency | 100 kHz |
| Package/Case | 6.9 X 6.5 X 3.1 |
| Protection Style | Shielded |
| Lead Finish | Tin |
| Product Depth | 6.5 mm |
| Product Height | 3.1 mm |
| Product Length | 6.9 mm |
| Replacement Part Number | PART-ELL6RH221M |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Pulse | Ind RF Chip Wirewound 12nH 2% 50MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 1008 T R Download PDF datasheet for PE-1008CD120GTT.pdf |
|
Laird | Ind Chip Bead 31Ohm 100MHz 4.5A 0805 T R Download PDF datasheet for HI0805Q310R-10.pdf |
|
Panasonic | Ind High Frequency Chip Laser Cut 1.2nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Ceramic 400mA 0402 T R Download PDF datasheet for ELJRF1N2DFB.pdf |
|
Abracon | Ind Chip Thin Film 1.2nH 0.1nH 13Q-Factor Ceramic 700mA 0402 T R Download PDF datasheet for ATFC-0402-1N2B-T.pdf |
|
TDK | Ind Power Shielded 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.55A Blister T R Download PDF datasheet for B82464G4473M.pdf |
|
SHENZHEN SUNLORD ELECTRONICS | Ind Chip Bead Shielded Multi-Layer 600 Ohm 25% Ferrite 300mA 0402 T R Download PDF datasheet for HZ1005K601TFB01.pdf |
|
Eaton | Ind Power Shielded Wirewound 820nH 20% 100KHz Powdered Iron 31A T R Download PDF datasheet for HCM1305-R82-R.pdf |
|
TAIYO YUDEN | Ind Power Chip Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 480mA 1210 T R Download PDF datasheet for CBC3225T470MR.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ind RF Chip Multi-Layer 5.6nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 0402 Paper T R Download PDF datasheet for LQG15HS5N6S02D.pdf |
|
Sumida | Ind Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 7.3A Carrier T R Download PDF datasheet for CDEP104NP-2R2MC-88.pdf |