| Part Number | EXC14CE900U |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Quantity in stock | 766570 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind Common Mode Filter 90Ohm 20% 100MHz Ferrite 130mA Embossed T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | EXC14CE900U |
| Datasheet download |
| Part Number | EXC14CE900U |
|---|---|
| Package/Case | 0.85 X 0.65 X 0.45 |
| Pin Count | 2 |
| Supplier Package | SMD |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Tolerance | 20 % |
| Rad Hard | No |
| Product Dimensions | 0.85 x 0.65 x 0.45 |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Product Depth | 0.65 mm |
| Product Height | 0.45 mm |
| Product Length | 0.85 mm |
| Replacement Part Number | PART-EXC14CE900U |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Bourns | BNSSRF4530A-101Y Download PDF datasheet for SRF4530A-101Y.pdf |
|
Abracon | Ind Chip Bead Multi-Layer 7Ohm 25% 100MHz Ferrite 2.2A 0805 T R Download PDF datasheet for ACML-0805-070-T.pdf |
|
Laird | Ind Chip Bead 120Ohm 100MHz 4A 1206 T R Download PDF datasheet for HI1206P121R-10.pdf |
|
Pulse | Ind Power Shielded Wirewound 6.3uH 15% 2A T R Download PDF datasheet for P0456NLT.pdf |
|
Bourns | Ind Power Shielded Wirewound 15uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 1.03A T R Download PDF datasheet for SRR4018-150Y.pdf |
|
Vishay | Ind High Current Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 12A 5050 T R Download PDF datasheet for IHLP5050EZER4R7M01.pdf |
|
Pulse | Ind Common Mode Wirewound 13.2mH 500mA Tube Download PDF datasheet for PE-53914NL.pdf |
|
Bourns | Ind General Purpose Chip Wirewound 220uH 10% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 100mA 1812 T R Download PDF datasheet for CM453232-221KL.pdf |
|
Vishay | Ind High Current Shielded Chip 10uH 20% 100KHz 6.8A T R Download PDF datasheet for IHLP4040DZER100MA1.pdf |
|
Bourns | Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1.7A T R Download PDF datasheet for SRR1005-150M.pdf |