MCR03EZPFX20R5 ROHM
MCR03EZPFX20R5 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPFX20R5
Part Number MCR03EZPFX20R5
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 0603 20.5 OHM 1 16W 1% SMD