MCR03EZPJ120 ROHM
MCR03EZPJ120 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPJ120
Part Number MCR03EZPJ120
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 0603 12 OHM 1 10W 5% SMD