MCR25JZHJ101 ROHM
MCR25JZHJ101 Images
Please contact us for more photos of MCR25JZHJ101
Part Number MCR25JZHJ101
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 1210 100 OHM 1 4W 5% SMD